
Шафа для зберігання документів, друку, грошей в офісі. Бухгалтерський сейф під документи, печаток
5 300 ₴
- В наявності
- Код: ШБ/720
Металевий сейф із сувальдним замком — Ваша гарантія безпеки особистих документів.
Часто в розпорядженні корпоративного бухгалтера міститься інформація, яку потрібно берегти від сторонніх очей. Це можуть бути цифрові носії або документи в роздрукованому вигляді, друку, контракту та інші принципальні матеріали. У цьому разі Вам допоможе бухгалтерський сейф із 6-сувальдним замком Punto. Металевий корпус зі стінками 1,5 мм має висоту 720 мм,
глибину 350 мм і
ширину 400 мм.
У ньому можна приховати все найважливіше та не турбуючись про збереження. Стильний чорний колір допоможе йому органічно вписатися в обстави.
За та проти купівлі сейфа
Ніхто не говорить, що купити сейф — це дешево, тому що дуже складно уявити себе якісну корисну річ за безцінь. Але, розцінюючи купівлю як вкладення в майбутнє, Ви неабияк полегшите собі завдання.
Варто зазначити, що українські сейфи цілком можуть конкурувати з багатьма побратими з одного цінового сегмента. Наприклад, бренд Дніпр-Сейф випускає різні моделі, що відповідають сучасним еталоном властивості. Якщо Вам не підходить сейф для документів за будь-яким параметром або розміром, то Ви можете використовувати таку послугу, як виготовлення сейфів під замовлення.
Де можна купити сейф у Дніпрі купити?
В інтернет-магазині Гіперцентр Ви зможете підібрати недорогі сейфи в Дніпропетруванні. В інші міста в Україні також виробляється доставка нашого обладнання за бажанням покупця.
| кількість секцій | 1 |
| тип замка | ключовою |
| Зовнішні розміри (В х Ш х Г), мм | 720*400*350 |
| Товщина передньої панелі, мм | 1.5 |
| Товщина бічних стінок, мм | 2 |
| запобігання замку від висвердлювання | немає |
| касове відділення (трейзер) | немає |
| комплектація замком | ключовий сувальдний |
| можливість анкерного кріплення до підлоги/стіні | да |
| полиці, шт. | 1 |
| сейф для дому | да |
| сейф для офісу | да |
| Об'єм внутрішній, л | 99 |
| покриття сейфа | порошкове |
| колір фарбування | сірий/чорний |
| гарантия на сейф | 1 рік |
| Вага сейфа, кг | 20 |
| Виробник | Дніпро-Сейф |
| Висота, мм | 720 |
| Ширина, мм | 400 |
| Глибина, мм | 350 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 720 мм |
| Зовнішня ширина | 400 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
| Загальні | |
| Вага | 35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 300 ₴



