
Настінна панель з чорними лотками Kistenberg 78х39см 40 контейнерів
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: MIX594
+380 (98) 772-14-27
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінна панель з чорними лотками Kistenberg 78х39 см на 40 контейнерів — це зручне та естетичне рішення для організації робочого простору.
Комплект включає 40 контейнерів чорного кольору, які надають стильного вигляду і дозволяють розподілити інструменти, метизи або дрібні деталі за категоріями.
Панель легко кріпиться на стіну, створюючи комфортне місце для зберігання та швидкого доступу до всього необхідного. Такий органайзер ідеально підходить для використання вдома, у майстернях чи професійних цехах.
До складу набору входять:
- 2 шт. - Панель KBBS4040 - 390x390 мм
- 40 шт. - Контейнер для зберігання KBIS10-S411 - 92х77х60 мм
* Кожен набір Ви можете доукомплектувати додатково контейнерами, полками чи гачками за додаткову плату. Підібрати додаткові комплектуючі можна тут: КОМПЛЕКТУЮЧІ
Переваги панелі для інструментів:
- Проста система кріплення - для кріплення до стіни потрібні саморізи.
- Модульність - панелі можна комбінувати один з одним, створюючи таким чином системи, які ідеально відповідають нашим індивідуальним потребам.
- Перфорація - спеціальні вкладки, які дозволяють швидко монтувати гачки, тримачі і контейнери без використання для цього інструментів.
- Термостійкість - панелі стійкі до температур від -20 до 100 градусів за Цельсієм.
- Хімічна стійкість - панелі виготовлені з поліпропілену, який стійкий до розчинів солей, кислот, лугів, спиртів, жирів, масел, складних ефірів, кетонів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Kistenberg |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Ціна | 845.00 |
| Артикул | MIX594 |
| Вага пакування, кг | 2,5 |
| Назва | Настінна панель з чорними лотками Kistenberg 78х39см 40 контейнерів |
| Кількість контейнерів 1 | 40 шт - чорний, KBIS10-S411 |
| Назва модифікації | Настінна панель з чорними лотками Kistenberg 78х39см 40 контейнерів |
| Модель панелі | MIX594 |
| Артикул для відтворення на сайті | MIX594 |
| Іконки | Новинка |
| Кількість контейнерів | 40 |
| Загальні розміри (Ш x В) | 78 х 39 см |
| Розмір пакування, см | 60x40x15 |
| Розділ | Панелі для інструментів пластикові |
| «Покупка частинами» від monobank | Вимк |
| Кількість панелей | 2 |
| Валюта | UAH |
| Розміри однієї панелі (Ш x В) | 390 x 390 мм |
| Розміри контейнерів 1 (Д х Ш х В) | 92 х 77 х 60 мм |
| «Оплата частинками» Приватбанку | Вимк |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Популярність | 100 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Наявність | В наявності |
| Вивантажувати на маркетплейси | Google Feed |
| Стан товару | Новий |
| Постачальник | [не задан] |
| Тип гарантії | Виробник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴





